TVP SPORT

Dzisiaj
9:05-11:00
Piłka nożna: 2. liga - mecz: Wigry Suw - (89%)
10:05-12:00
Piłka nożna: 2. liga - mecz: Wigry Suw - (37%)
11:00-12:30Boks: Gala w Meksyku
12:00-13:30Boks: Gala w Meksyku
12:30-14:30Snooker: Championship League - 2. faza grupowa
13:30-15:30Snooker: Championship League - 2. faza grupowa
14:30-16:40Snooker: Championship League - 2. faza grupowa
15:30-17:40Snooker: Championship League - 2. faza grupowa
16:40-17:05Niezwykłe historie Biało-Czerwonych
17:05-18:00Judo: Grand Prix Budapeszt - podsumowanie
17:40-18:05Niezwykłe historie Biało-Czerwonych
18:00-19:004-4-2
18:05-19:00Judo: Grand Prix Budapeszt - podsumowanie
19:00-21:00GOL
19:00-20:004-4-2
20:00-22:00GOL
21:00-21:45Sportowy wieczór
21:45-23:40Snooker: Championship League - 2. faza grupowa
22:00-22:45Sportowy wieczór
22:45-0:40Snooker: Championship League - 2. faza grupowa
Jutro
0:40-2:55Snooker: Championship League - 2. faza grupowa
2:55-5:25Boks: Gala MB Boxing Night 8 w Wrocławiu - podsumowanie
2:55-5:30Boks: Gala MB Boxing Night 8 we Wrocławiu - podsumowanie
5:25-6:05Sportowy wieczór
5:30-6:05Sportowy wieczór
6:05-7:40Kick-boxing: Gala Enfusion 99 w Wuppertalu
7:40-8:45Boks: Walka o pas WBC World w Meksyku - waga supermusza: Juan Francisco Estrada - Carlos Cuadras
8:45-9:20Oko w oko
9:20-11:30Piłka nożna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy - mecz: Polska - Azerbejdżan
9:20-11:20Piłka nożna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy - mecz: Polska - Azerbejdżan
11:20-11:55Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy - najpiękniejsze gole
11:30-13:30GOL
11:55-13:55GOL
13:30-15:30Snooker: Championship League - 2. faza grupowa
13:55-15:55Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 3. rundy: US Sampdoria - US Salernitana 1919
15:30-17:35Snooker: Championship League - 2. faza grupowa
15:55-17:35Snooker: Championship League - 2. faza grupowa
17:35-18:304-4-2
18:30-20:30Snooker: Championship League - 2. faza grupowa
20:30-22:35Snooker: Championship League - 2. faza grupowa
22:35-23:00Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy - najpiękniejsze gole
23:00-23:40Sportowy wieczór
23:40-1:50Boks: Gala MB Boxing Night 8 we Wrocławiu - podsumowanie
Pojutrze
1:50-3:50Sporty walki: ONE Championship - Reign of Destinies II
3:50-5:30Kick-boxing: Gala Enfusion 99 w Wuppertalu
5:30-6:05Sportowy wieczór
6:05-7:05Strongman - Arnold Amateur World Championships, eliminacje w Białymstoku
7:05-9:30Boks: Gala Suzuki Boxing Night w Lublinie - mecz: Polska - Chorwacja
9:30-10:55Megafights - walki stulecia
9:30-11:30Megafights - walki stulecia
10:55-11:25Pełnosprawni
11:25-13:30Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
11:30-11:55Pełnosprawni
11:55-13:55Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
13:30-15:30Snooker: Championship League - 2. faza grupowa
13:55-15:55Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 3. rundy: Torino FC - US Lecce
15:30-17:40Snooker: Championship League - 2. faza grupowa
15:55-17:40Snooker: Championship League - 2. faza grupowa
17:40-20:15Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
20:15-21:00Piłka nożna: Liga Mistrzów - studio
21:00-21:45Boks: Gala Suzuki Boxing Night w Kielcach - walka: Mateusz Masternak - Sergiej Radczenko
21:45-22:05Piłka nożna: Liga Mistrzów - studio
22:05-22:55Boks: Walka o pas WBA International w Londynie - waga półśrednia: Joshua Buatsi - Marko Calic
22:55-0:55Piłka nożna: Liga Mistrzów - skróty meczów
22:55-1:10Piłka nożna: Liga Mistrzów - skróty meczów