TVP 1

Dzisiaj
4:10-4:40
Zakończenie programu - (36%)
4:40-5:10Klan
5:10-5:35Klan
5:35-6:00Klan
6:00-6:25Słownik polsko@polski
6:25-6:55wojsko-polskie.pl
6:55-7:00Słowo na niedzielę
7:00-8:00Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
8:00-8:30Tydzień
8:30-9:05Zakochaj się w Polsce
9:05-9:35Weterynarze z sercem
9:35-10:05Przyrodnik na tropie
10:05-10:55Wielkie rodziny
10:55-11:00Słowo na niedzielę
11:00-11:55Msza święta z Jasnej Góry
11:55-12:00Między ziemią a niebem
12:00-12:15Regina Coeli
12:15-12:50Między ziemią a niebem
12:50-13:15Pasterz
13:15-14:15Szpiedzy wśród zwierząt 2
14:15-14:25Z pamięci
14:25-14:55Okrasa łamie przepisy
14:55-15:05Policzmy się dla Polski
15:05-16:05Komisarz Alex 15
16:05-17:00Sekretne życie kotów
17:00-17:20Teleexpress
17:20-17:30Pogoda
17:30-18:30Ojciec Mateusz 25
18:30-19:25Jaka to melodia
19:25-19:30Sport
19:30-20:05Wiadomości
20:05-20:15Pogoda
20:15-21:15Stulecie Winnych 3
21:15-22:25To był rok
22:25-0:05Orchidea miłości
Jutro
0:05-2:55Podróż do Indii
2:55-4:00Latarnik
4:00-4:45Jaka to melodia
4:45-4:50Z pamięci
4:50-5:15Zakończenie programu
5:15-6:05Przysięga
6:05-6:50Elif
6:50-7:00Policzmy się dla Polski
7:00-7:30Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:30-8:00Okiem wiary
8:00-8:10Wiadomości
8:10-8:15Pogoda
8:15-8:30Kwadrans polityczny
8:30-8:40Policzmy się dla Polski
8:40-9:35Ranczo 7
9:35-10:35Komisarz Alex 3
10:35-11:25Ojciec Mateusz 23
11:25-12:00Kasta
12:00-12:10Wiadomości
12:10-12:30Agrobiznes
12:30-12:35Agropogoda
12:35-12:50Rok w ogrodzie extra
12:50-14:00Szpiedzy wśród zwierząt 2
14:00-14:50Elif
14:50-15:00Policzmy się dla Polski
15:00-15:10Wiadomości
15:10-15:15Pogoda
15:15-15:35Alarm
15:35-16:05Gra słów. Krzyżówka
16:05-17:00Przysięga
17:00-17:15Teleexpress
17:15-17:55Jaka to melodia
17:55-18:20Klan
18:20-18:55Kasta
18:55-19:25Jeden z dziesięciu
19:25-19:30Sport
19:30-20:05Wiadomości
20:05-20:10Pogoda
20:10-20:30Alarm
20:30-21:00Leśniczówka
21:00-22:35Pracownia krawiecka
22:35-23:407 miliardów 700 milionów i co dalej
23:40-0:40Warto rozmawiać
Pojutrze
0:40-2:15Orchidea miłości
2:15-4:05Lato w Prowansji
4:05-5:00Bunt w modzie
5:00-5:15Zakończenie programu
5:15-6:05Przysięga
6:05-6:50Elif
6:50-7:00Policzmy się dla Polski
7:00-7:30Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:30-8:00Kościół z bliska
8:00-8:10Wiadomości
8:10-8:15Pogoda
8:15-8:30Kwadrans polityczny
8:30-8:40Policzmy się dla Polski
8:40-9:35Ranczo 8
9:35-10:35Komisarz Alex 5
10:35-11:25Ojciec Mateusz 23
11:25-12:00Kasta
12:00-12:10Wiadomości
12:10-12:30Agrobiznes
12:30-12:35Agropogoda
12:35-12:55Magazyn rolniczy
12:55-14:00Najpiękniejsze wyspy świata
14:00-14:50Elif
14:50-15:00Policzmy się dla Polski
15:00-15:10Wiadomości
15:10-15:15Pogoda
15:15-15:35Alarm
15:35-16:05Gra słów. Krzyżówka
16:05-17:00Przysięga
17:00-17:15Teleexpress
17:15-17:55Jaka to melodia
17:55-18:20Klan
18:20-18:55Kasta
18:55-19:25Jeden z dziesięciu
19:25-19:30Sport
19:30-20:05Wiadomości
20:05-20:10Pogoda
20:10-20:30Alarm
20:30-20:55Leśniczówka
20:55-21:40Wielkie rodziny
21:40-22:45Magazyn Ekspresu Reporterów
22:45-23:50Ocaleni
23:50-0:25Magazyn śledczy Anity Gargas