TVP 1

Dzisiaj
1:35-3:10Sprawa zamknięta
3:10-4:30Paryż na bosaka
4:30-4:35Z pamięci
4:35-4:40Zakończenie programu
4:40-5:10Klan
5:10-5:30Klan
5:30-6:00Klan
6:00-6:25Słownik polsko@polski
6:25-6:55wojsko-polskie.pl
6:55-7:00Słowo na niedzielę
7:00-8:00Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
8:00-8:30Tydzień
8:30-9:05Zakochaj się w Polsce
9:05-9:30Las bliżej nas
9:30-10:05Okrasa łamie przepisy
10:05-10:55Stulecie Winnych 2
10:55-11:00Słowo na niedzielę
11:00-11:55Msza święta
11:55-12:00Między ziemią a niebem
12:00-12:15Anioł Pański
12:15-12:45Między ziemią a niebem
12:45-13:10Rwanda 2020. Misje na wzgórzach
13:10-14:10Dynastie
14:10-14:25Z pamięci
14:25-15:00Weterynarze z sercem
15:00-15:20Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20-16:00Przyrodnik na tropie
16:00-17:00Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem - 1. seria
17:00-17:10Teleexpress
17:10-18:30Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem - 2. seria
18:30-19:25Jaka to melodia
19:25-19:30Sport
19:30-20:05Wiadomości
20:05-20:15Pogoda
20:15-21:15Osiecka
21:15-22:10Sanatorium miłości 3
22:10-22:20Sanatorium miłości 3 . Kulisy programu
22:20-23:55A jednak miłość
23:55-2:10Boss
Jutro
2:10-3:55Miejsce zbrodni. Czas odwetu
3:55-4:50Jaka to melodia
4:50-4:55Z pamięci
4:55-5:10Zakończenie programu
5:10-6:00Przysięga
6:00-7:00Elif
7:00-7:30Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:30-8:00Okiem wiary
8:00-8:10Wiadomości
8:10-8:15Pogoda
8:15-8:35Kwadrans polityczny
8:35-9:40Ranczo 3
9:40-10:35Komisarz Alex 3
10:35-11:25Ojciec Mateusz 18
11:25-12:00Kasta
12:00-12:10Wiadomości
12:10-12:35Agrobiznes
12:35-12:45Agropogoda
12:45-14:00Dynastie
14:00-15:00Elif
15:00-15:10Wiadomości
15:10-15:15Pogoda
15:15-15:35Alarm
15:35-16:05Gra słów. Krzyżówka
16:05-17:00Przysięga
17:00-17:15Teleexpress
17:15-17:55Jaka to melodia
17:55-18:20Klan
18:20-18:55Kasta
18:55-19:25Jeden z dziesięciu
19:25-19:30Sport
19:30-20:05Wiadomości
20:05-20:10Pogoda
20:10-20:30Alarm
20:30-21:00Leśniczówka
21:00-22:30Iluzje
22:30-23:30Putin: historia rosyjskiego szpiega
23:30-0:30Warto rozmawiać
Pojutrze
0:30-2:10A jednak miłość
2:10-3:50Więzy krwi
3:50-4:50Blaski i cienie luksusowych rejsów
4:50-5:00Notacje
5:00-5:15Zakończenie programu
5:15-6:00Przysięga
6:00-7:00Elif
7:00-7:30Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:30-8:00Kościół z bliska
8:00-8:10Wiadomości
8:10-8:15Pogoda
8:15-8:35Kwadrans polityczny
8:35-9:35Ranczo 3
9:35-10:35Komisarz Alex 5
10:35-11:25Ojciec Mateusz 18
11:25-12:00Kasta
12:00-12:10Wiadomości
12:10-12:30Agrobiznes
12:30-12:35Agropogoda
12:35-12:55Magazyn rolniczy
12:35-12:50Magazyn rolniczy
12:50-14:00Pustułka - niewidzialny sąsiad
12:55-14:00Pustułka - niewidzialny sąsiad
14:00-15:00Elif
15:00-15:10Wiadomości
15:10-15:15Pogoda
15:15-15:35Alarm
15:35-16:05Gra słów. Krzyżówka
16:05-17:00Przysięga
17:00-17:15Teleexpress
17:15-17:55Jaka to melodia
17:55-18:20Klan
18:20-18:55Kasta
18:55-19:25Jeden z dziesięciu
19:25-19:30Sport
19:30-20:05Wiadomości
20:05-20:10Pogoda
20:10-20:25Alarm
20:25-20:30Magazyn Ekspresu Reporterów
20:30-20:55Leśniczówka
20:55-21:00Magazyn Ekspresu Reporterów
21:00-21:40Magazyn kryminalny 997
21:40-22:45Magazyn Ekspresu Reporterów
22:45-23:50Ocaleni
23:50-2:40Podróż do Indii