Polsat Sport

Dzisiaj
1:00-6:00
Sporty walki: UFC Fight Night: Whittaker - (66%)
4:00-6:00
Sporty walki: UFC Fight Night: Whittaker - (15%)
6:00-7:00Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - mecz: Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice
7:00-11:00Łyżwiarstwo figurowe: World Team Trophy - Osaka 2021 - pokazy mistrzów
11:00-12:30Cafe Futbol
12:30-14:45Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - mecz: Odra Opole - Korona Kielce
14:45-17:30Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz o 3. miejsce fazy play-off
17:30-20:30Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz finałowy fazy play-off
20:30-23:00Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga - mecz półfinałowy fazy play-off
23:00-1:00Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-off
Jutro
1:00-6:00Boks: Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu - waga junior ciężka: Igor Jakubowski - Michal Plesnik 11.12.2020
6:00-8:30Boks: Gala Babilon Promotion - waga półśrednia: Łukasz Stanioch - Rafał Jackiewicz 26.02.2021
8:30-11:00Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - 2. mecz o 3. miejsce fazy play-off: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów
11:00-13:30Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - mecz: Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice
13:30-16:00Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - 2. mecz finałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów
16:00-17:50Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - mecz: Odra Opole - Korona Kielce
17:50-20:30Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - 5. mecz półfinałowy fazy play-off: Enea Zastal BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław
20:30-22:00Magazyn Fortuna 1. ligi
22:00-23:00Formuła 1: Grand Prix Włoch - skrót
23:00-1:00Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
Pojutrze
1:00-6:00Boks: Gala Babilon Promotion - waga musza: Ewelina Pękalska - Lotta Loikkanen 29.01.2021
6:00-8:30Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - mecz: ŁKS Łódź - Arka Gdynia
8:30-11:00Siatkówka kobiet: TAURON Liga - 3. mecz finałowy fazy play-off: Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police
11:00-13:30Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - mecz: Odra Opole - Korona Kielce
13:30-15:30Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - 2. mecz finałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
15:30-17:30Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - mecz: Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice
17:30-20:30Siatkówka kobiet: TAURON Liga - 4. mecz o 3. miejsce fazy play-off: Commercecon ŁKS Łódź - E.LECLERC MOYA Radomka Radom
20:30-23:00Siatkówka kobiet: TAURON Liga - 4. mecz finałowy fazy play-off: Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów
23:00-1:00Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - 2. mecz finałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle