Polsat Sport News

Dzisiaj
13:40-15:30
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Kontio - (83%)
15:30-16:30Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie - przejazd dwójek mężczyzn
16:30-17:30Sporty walki: KSW
16:30-18:30Sporty walki: KSW
16:30-18:00Sporty walki: KSW
17:30-20:00Koszykówka mężczyzn: Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta m. st. Warszawy
18:00-20:00Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - mecz: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Sir Safety Conad Perugia
18:30-20:00Cafe Futbol
20:00-21:05Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie - przejazd dwójek mężczyzn
20:00-21:30Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie - przejazd dwójek mężczyzn
21:05-23:00Piłka nożna: MLS - mecz: Orlando City - New England Revolution
21:30-23:00Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie - przejazd dwójek mężczyzn
23:00-0:00Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie - przejazd dwójek mężczyzn
23:00-1:00Sporty walki: KSW
Jutro
0:00-1:00Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Osace - pokazy mistrzów
1:00-1:30Piłka nożna z archiwum
1:30-4:00Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
4:00-6:00Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
6:00-7:00Sporty motorowe: Monster Jam
7:00-7:07Sport flesz
7:07-8:00Tenis United
8:00-8:07Sport flesz
8:07-9:00Boks z archiwum
9:00-9:07Sport flesz
9:07-10:00KOTV Weekly
10:00-10:07Sport flesz
10:07-11:00Piłka nożna z archiwum
11:00-11:07Sport flesz
11:07-12:00Piłka nożna z archiwum
12:00-12:07Sport flesz
12:07-13:30Piłka nożna z archiwum
13:30-16:00Sporty walki: KSW
16:00-17:30Cafe Futbol
17:30-20:30Boks
20:30-23:00Piłka nożna z archiwum
23:00-1:00Sporty walki: KSW
Pojutrze
1:00-2:00Piłka nożna z archiwum
2:00-4:00Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
4:00-6:00Sporty walki: Armia Fight Night
6:00-7:00Pro Bull Riding
7:00-7:07Sport flesz
7:07-8:00KOTV Weekly
8:00-8:07Sport flesz
8:07-9:00Magazyn koszykarski
9:00-9:07Sport flesz
9:07-10:00Boks z archiwum
10:00-10:07Sport flesz
10:07-11:00Boks z archiwum
11:00-11:07Sport flesz
11:07-12:00ATP World Tour Uncovered
12:00-12:07Sport flesz
12:07-13:00Piłka nożna z archiwum
13:00-15:30Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti
15:30-17:30Sporty walki: KSW
17:30-19:20Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz: Savino Del Bene Scandicci - Unet e-work Busto Arsizio
17:30-20:35Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz: Savino Del Bene Scandicci - Unet e-work Busto Arsizio
19:20-22:30Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz: CEZ Karlovarsko - VfB Friedrichschafen
20:35-22:30Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz: Trentino Itas - Lokomotiw Nowosybirsk
22:30-23:00Piłka nożna z archiwum
23:00-23:30ATP World Tour Uncovered
23:30-1:30Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti