Polsat Sport News

Dzisiaj
6:00-7:00
Trans World Sport - (93%)
7:00-8:00Piłka nożna z archiwum
8:00-8:07Flesz Studio Tokio
8:07-9:00Piłka nożna z archiwum
9:00-9:07Flesz Studio Tokio
9:07-10:00Piłka nożna z archiwum
10:00-10:07Flesz Studio Tokio
10:07-11:00Piłka nożna z archiwum
11:00-11:07Flesz Studio Tokio
11:07-12:00Trans World Sport
12:00-12:07Flesz Studio Tokio
12:07-14:30Tenis z archiwum
14:30-15:05KOTV Weekly
15:05-18:00Sporty walki: KSW 37: Circus of Pain - waga ciężka: Karol Bedorf - Fernando Rodrigues Jr. 3.12.2016
18:00-20:30Piłka nożna z archiwum
20:30-23:00Piłka nożna z archiwum
23:00-0:00Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
Jutro
0:00-2:00Studio Tokio
2:00-6:00Sporty walki: FEN
6:00-7:00Trans World Sport
7:00-8:00Piłka nożna z archiwum
8:00-8:07Flesz Studio Tokio
8:07-9:00Piłka nożna z archiwum
9:00-9:07Flesz Studio Tokio
9:07-10:00Piłka nożna z archiwum
10:00-10:07Flesz Studio Tokio
10:07-11:00Piłka nożna z archiwum
11:00-11:07Flesz Studio Tokio
11:07-12:00KOTV Weekly
12:00-12:07Flesz Studio Tokio
12:07-14:30Tenis z archiwum
14:30-15:05KOTV Weekly
15:05-17:30Sporty walki: KSW 56 - walka: Michał Materla - Roberto Soldić 14.11.2020
17:30-20:00Tenis: Turniej ATP w Kitzbühel - 4. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
20:00-20:30KOTV Weekly
20:30-23:00Piłka nożna z archiwum
23:00-0:00Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
Pojutrze
0:00-2:00Studio Tokio
2:00-4:00Piłka nożna: Liga Narodów - mecz: Bośnia i Hercegowina - Polska 07.09.2020
4:00-6:00Piłka nożna: Liga Narodów - mecz: Włochy - Polska 15.11.2020
6:00-7:00Trans World Sport
7:00-8:00Piłka nożna z archiwum
8:00-8:07Flesz Studio Tokio
8:07-9:00Piłka nożna z archiwum
9:00-9:07Flesz Studio Tokio
9:07-10:00Piłka nożna z archiwum
10:00-10:07Flesz Studio Tokio
10:07-11:00Piłka nożna z archiwum
11:00-11:07Flesz Studio Tokio
11:07-12:00KOTV Weekly
12:00-12:30Flesz Studio Tokio
12:30-14:30Tenis: Turniej ATP w Kitzbühel - 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej
14:30-15:05KOTV Weekly
15:05-17:30Sporty walki: KSW 58 - walka: Salahdine Parnasse - Daniel Torres 30.01.2021
17:30-20:20Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Kobiet
20:20-22:30Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - mecz: GKS Tychy - ŁKS Łódź
22:30-0:00Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów