Polsat Sport Fight

Dzisiaj
2:45-6:25
Sporty walki: Mistrzostwa Świata Amator - (56%)
6:25-7:00Sporty walki: Gala Babilon MMA 4 w Ełku - walka: Szymon Kołecki - Ivo Cuk 08.06.2018
7:00-10:50Sztuki walki: Gala Armia Fight Night 7 w Lublinie - walka: Piotr Wawrzyniak - Ioannis Palaiologos 05.10.2019
10:50-13:35Sporty walki: KSW 56 - walka: Michał Materla - Roberto Soldić 14.11.2020
13:35-16:25Boks: Gala Queensberry Promotions - waga półciężka: Anthony Yarde - Dec Spelman 31.07.2020
16:25-18:35Boks: Gala Babilon Fight Night - walka: Przemysław Runowski - Daniel Rutkowski 17.07.2020
18:35-19:50Sporty walki: UFC Fight Night 187 w Las Vegas - walka: Leon Edwards - Belal Muhammad 13.03.2021
19:50-22:30Boks: Gala Rocky Boxing Night w Stężycy - waga ciężka: Paweł Sowik - Shi Yun Long 29.02.2020
22:30-1:20Sporty walki: FEN 25 w Ostródzie - walka: Maciej Jewtuszko - Vaso Bakocevic 15.06.2019
Jutro
1:20-4:55Sporty walki: Mistrzostwa Świata Amatorskiego MMA - Bahrajn 2019 - zawody seniorów
4:55-7:00Boks: Gala w Poznaniu - waga junior ciężka: Noel Gevor - Krzysztof Włodarczyk 20.05.2017
7:00-10:45Sporty walki: MMA Attack 3 w Katowicach - walka: Dawid Ozdoba - Robert Burneika 27.04.2013
10:45-14:25Boks: Kaszubski Gryf Pomorski Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu - waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Marek Prochazka 02.10.2020
14:25-18:25Sporty walki: FEN 30 we Wrocławiu - walka: Robert Bryczek - Virgiliu Frasineac 03.10.2020
18:25-18:50Atleci
18:50-21:15Sporty walki: UFC Fight Night 186 w Las Vegas - walka: Jairzinho Rozenstruik - Cyril Gane 27.02.2021
21:15-0:25Boks: Gala Warsaw Boxing Night - waga junior ciężka: Andrzej Fonfara - Ismail Sillakh 16.06.2018
Pojutrze
0:25-4:55Sporty walki: KSW 47 - walka: Philip De Fries - Tomasz Narkun 23.03.2019
4:55-7:00Boks: Walka o międzynarodowy pas mistrza Polski juniorów w Międzyzdrojach - waga junior ciężka: Michał Cieślak - Jarno Rosberg 22.08.2015
7:00-10:00Boks: Gala w Westminsterze - waga ciężka: Daniel Dubois - Joe Joyce 28.11.2020
10:00-13:00Sporty walki: Babilon MMA 19 - walka: Filip Stawowy - Kevin Szaflarski 12.02.2021
13:00-13:25Atleci
13:25-16:05Boks: Białystok Chorten Boxing Show 4 - waga super średnia: Przemysław Gorgoń - Farouk Daku 05.09.2020
16:05-20:10Sporty walki: KSW 42 - walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun 03.03.2018
20:10-23:45Sporty walki: FEN 27 Szczecinie - walka: Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov 18.01.2020
23:45-2:50Boks: Gala Babilon Promotion - waga musza: Ewelina Pękalska - Lotta Loikkanen 29.01.2021