Polsat Sport Extra


Aktualna godzina:
Dzisiaj
9:00-11:30
Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - me - (41%)
11:30-14:00Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - RKC Waalwijk
14:00-15:05Biatlon: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg indywidualny mężczyzn
15:05-16:10Biatlon: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - pojedyncza sztafeta mieszana
16:10-18:30Cafe Futbol
18:30-20:30Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Fenerbahce Beko Stambuł - Real Madryt
20:30-23:00Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczej
23:00-1:00Piłka nożna: Liga czeska - mecz: Bohemians Praga 1905 - SK Slavia Praga
Jutro
1:00-6:00Zakończenie programu (przerwa techniczna)
6:00-8:30Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczej
8:30-9:00Atleci
9:00-11:30Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - mecz 2. rundy gry pojedynczej
11:30-14:00Biatlon: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020
14:00-15:30Bobsleje: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 - 1. przejazd dwójek kobiet
15:30-17:00Bobsleje: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 - 2. przejazd dwójek kobiet
17:00-19:00Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Brescia Calcio
19:00-21:00Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - 1. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
21:00-0:00Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - 2. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
21:00-23:00Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - 2. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
23:00-1:00Tenis: Turniej ATP w Delray Beach - 3. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Pojutrze
0:00-2:00Tenis: Turniej ATP w Delray Beach - 3. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
2:00-4:00Tenis: Turniej ATP w Delray Beach - 4. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
4:00-5:30Sporty walki: KSW 27: Cage Time - walka: Mamed Khalidov - Maiquel Falcao
5:30-8:00Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Tazawako
8:00-10:30Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Pjongczangu
10:30-11:35Biatlon: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - pojedyncza sztafeta mieszana
11:35-13:00Biatlon: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - sztafeta kobiet
13:00-14:35Bobsleje: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 - 2. przejazd dwójek mężczyzn
14:35-15:30Biatlon: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - sztafeta mężczyzn
15:30-17:00Bobsleje: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 - 3. przejazd dwójek kobiet
17:00-18:30Bobsleje: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 - 4. przejazd dwójek kobiet
18:30-21:00Piłka nożna: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - SFC Opawa
21:00-23:00Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej
23:00-2:00Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro - 2. mecz półfinałowy gry pojedynczej