Minimini+

Dzisiaj
18:30-18:40
Tomek i przyjaciele 23 - (90%)
18:40-18:55Tomek i przyjaciele 23
18:55-19:05Bob Budowniczy 20
19:05-19:15Bob Budowniczy 20
19:15-19:35Gus. Mały - wielki rycerz
19:35-19:45Dzieciaki Straszaki 3
19:45-20:00Dzieciaki Straszaki 3
20:00-20:25Barbie: Dreamhouse Adventures 2
20:25-20:35Enchantimals spotykają Królewskie Enchantimals
20:35-20:45Trojaczki
20:45-20:55Odo
20:55-21:00Kołysanka na dobranoc
21:00-3:30Zakończenie programu
Jutro
3:30-3:32Przygody Rybki MiniMini
3:32-3:35Dzielny Lew Eryk 4
3:35-3:45Księżniczka Hania i Grymasek 3
3:45-3:47Myszka w Paski i zabawa w liczenie
3:47-3:55Detektyw Łodyga 3
3:55-3:57Przygody Rybki MiniMini
3:57-4:00Zagadki Myszki w Paski
4:00-4:05Meme i obce słowa
4:05-4:10Czytanki Rybki MiniMini 2
4:10-4:15Myszka w Paski i zabawa w liczenie
4:15-4:20Opowieści Kota Śpiocha
4:20-4:25Chcę umieć
4:25-4:30Kochane zwierzaki
4:30-4:32Przeboje Rybki MiniMini
4:32-4:35Przeboje Rybki MiniMini
4:35-4:37Przeboje Rybki MiniMini
4:37-4:40Przeboje Rybki MiniMini
4:40-4:42Przeboje Rybki MiniMini
4:42-4:45Przeboje Rybki MiniMini
4:45-4:47Przeboje Rybki MiniMini
4:47-4:50Przeboje Rybki MiniMini
4:50-4:55Chcę umieć
4:55-5:15Wygibajki
5:15-5:50Dzieciaki MiniMini Bis
5:50-5:55Dzielny Lew Eryk 3
5:55-6:05Księżniczka Hania i Grymasek 2
6:05-6:30Ciekawski George 11
6:30-6:35Moje urodziny
6:35-6:45Paczka z Pikwik
6:45-7:00Paczka z Pikwik
7:00-7:05Bobaski i Miś
7:05-7:10Trojaczki
7:10-7:20Trojaczki
7:20-7:25Trojaczki
7:25-7:35Myszka w paski: Akademia Zdrowia
7:35-7:40Miasteczko dinozaurów
7:40-7:55Miasteczko dinozaurów
7:55-7:57Sylvanian Families
7:57-8:00Sylvanian Families
8:00-8:25Studio Mini Mini+
8:25-8:35Bing
8:35-8:45Bing
8:45-8:50Odo
8:50-9:00Frytka i Kartofelcia
9:00-9:15Frytka i Kartofelcia
9:15-9:30Gus. Mały - wielki rycerz
9:30-9:55Ciekawski George 11
9:55-10:05Paczka z Pikwik
10:05-10:20Paczka z Pikwik
10:20-10:30Przygody Rybki MiniMini 3
10:30-10:35Trojaczki
10:35-10:50Trojaczki
10:50-11:05Luluś i Kropka budują
11:05-11:10Milo
11:10-11:35Studio Mini Mini+
11:35-11:40Bobaski i Miś
11:40-11:50Tomek i przyjaciele 23
11:50-12:00Tomek i przyjaciele 23
12:00-12:15Tomek i przyjaciele 23
12:15-12:25Bob Budowniczy 20
12:25-12:35Bob Budowniczy 20
12:35-12:50Bob Budowniczy 20
12:50-13:00Strażak Sam 9
13:00-13:10Strażak Sam 9
13:10-13:25Strażak Sam 9
13:25-13:35Bing 2
13:35-13:45Bing 2
13:45-13:55Bing 2
13:55-14:00Moje urodziny
14:00-14:20Barbie: Dreamhouse Adventures 2
14:20-14:45Barbie: Dreamhouse Adventures 2
14:45-14:55Enchantimals spotykają Królewskie Enchantimals
14:55-15:20Marta mówi
15:20-15:45Marta mówi
15:45-16:10Marta mówi
16:10-16:35Studio Mini Mini+
16:35-16:40Luluś i Kropka budują
16:40-16:55Luluś i Kropka budują
16:55-17:00Luluś i Kropka budują
17:00-17:10Luluś i Kropka budują
17:10-17:25Turbokozak Junior
17:25-17:30Myszka w paski: Akademia Zdrowia
17:30-17:35Milo
17:35-17:45Bing 2
17:45-17:50Sylvanian Families
17:50-17:55Moje urodziny
17:55-18:05Frytka i Kartofelcia
18:05-18:20Frytka i Kartofelcia
18:20-18:30Tomek i przyjaciele 23
18:30-18:40Tomek i przyjaciele 23
18:40-18:55Tomek i przyjaciele 23
18:55-19:05Bob Budowniczy 20
19:05-19:15Bob Budowniczy 20
19:15-19:35Gus. Mały - wielki rycerz
19:35-19:50Dzieciaki Straszaki 3
19:50-20:00Dzieciaki Straszaki 3
20:00-20:25Barbie: Dreamhouse Adventures 2
20:25-20:35Enchantimals spotykają Królewskie Enchantimals
20:35-20:45Trojaczki
20:45-20:55Odo
20:55-21:00Kołysanka na dobranoc
21:00-3:30Zakończenie programu
Pojutrze
3:30-3:35Przygody Rybki MiniMini
3:35-3:40Dzielny Lew Eryk 4
3:40-3:45Księżniczka Hania i Grymasek 3
3:45-3:47Myszka w Paski i zabawa w liczenie
3:47-3:55Detektyw Łodyga 3
3:55-3:57Przygody Rybki MiniMini
3:57-4:00Zagadki Myszki w Paski
4:00-4:05Meme i obce słowa
4:05-4:10Czytanki Rybki MiniMini 2
4:10-4:15Myszka w Paski i zabawa w liczenie
4:15-4:20Opowieści Kota Śpiocha
4:20-4:25Chcę umieć
4:25-4:30Kochane zwierzaki
4:30-4:32Przeboje Rybki MiniMini
4:32-4:35Przeboje Rybki MiniMini
4:35-4:37Przeboje Rybki MiniMini
4:37-4:40Przeboje Rybki MiniMini
4:40-4:42Przeboje Rybki MiniMini
4:42-4:45Przeboje Rybki MiniMini
4:45-4:47Przeboje Rybki MiniMini
4:47-4:50Przeboje Rybki MiniMini
4:50-4:55Chcę umieć
4:55-5:15Wygibajki
5:15-5:50Dzieciaki MiniMini Bis
5:50-5:55Dzielny Lew Eryk 3
5:55-6:05Księżniczka Hania i Grymasek 2
6:05-6:30Ciekawski George 11
6:30-6:35Moje urodziny
6:35-6:45Paczka z Pikwik
6:45-7:00Paczka z Pikwik
7:00-7:05Bobaski i Miś
7:05-7:10Trojaczki
7:10-7:20Trojaczki
7:20-7:25Trojaczki
7:25-7:35Myszka w paski: Akademia Zdrowia
7:35-7:40Miasteczko dinozaurów
7:40-7:55Miasteczko dinozaurów
7:55-7:57Sylvanian Families
7:57-8:00Sylvanian Families
8:00-8:25Studio Mini Mini+
8:25-8:35Bing
8:35-8:45Bing
8:45-8:50Odo
8:50-9:00Frytka i Kartofelcia
9:00-9:15Frytka i Kartofelcia
9:15-9:30Gus. Mały - wielki rycerz
9:30-9:55Ciekawski George 11
9:55-10:05Paczka z Pikwik
10:05-10:20Paczka z Pikwik
10:20-10:30Przygody Rybki MiniMini 3
10:30-10:35Trojaczki
10:35-10:50Trojaczki
10:50-11:05Luluś i Kropka budują
11:05-11:10Milo
11:10-11:35Studio Mini Mini+
11:35-11:40Bobaski i Miś
11:40-11:50Tomek i przyjaciele 23
11:50-12:00Tomek i przyjaciele 23
12:00-12:15Tomek i przyjaciele 23
12:15-12:25Bob Budowniczy 20
12:25-12:35Bob Budowniczy 20
12:35-12:50Bob Budowniczy 20
12:50-13:00Strażak Sam 9
13:00-13:10Strażak Sam 9
13:10-13:25Strażak Sam 9
13:25-13:35Bing 2
13:35-13:45Bing 2
13:45-13:55Bing 2
13:55-14:00Moje urodziny
14:00-14:20Barbie: Dreamhouse Adventures 2
14:20-14:45Barbie: Dreamhouse Adventures 2
14:45-14:55Enchantimals spotykają Królewskie Enchantimals
14:55-15:20Marta mówi
15:20-15:45Ciekawski George 11
15:45-16:10Ciekawski George 11
16:10-16:35Studio Mini Mini+
16:35-16:40Luluś i Kropka budują