Minimini+

Dzisiaj
19:10-19:35
Ciekawski George - (100%)
19:35-20:00Koci Domek Gabi
20:00-20:25Barbie: My dwie
20:25-20:30Enchantimals spotykają Królewskie Enchantimals
20:30-20:35Trojaczki
20:35-20:45Trojaczki
20:45-20:55Odo
20:55-20:57Playtime with Twinkle
20:57-21:00Playtime with Twinkle
21:00-6:00Zakończenie programu
Jutro
6:00-6:05Dzielny Lew Eryk 4
6:05-6:10Moje urodziny
6:10-6:35Ciekawski George
6:35-7:00Ciekawski George
7:00-7:05Sylvanian Families
7:05-7:10Trojaczki
7:10-7:25Trojaczki
7:25-7:35Odo
7:35-7:45Chi Chi Love
7:45-8:15Miasteczko Rymowanek
8:15-8:40Koci Domek Gabi
8:40-8:45Bing
8:45-9:00Bing
9:00-9:05Bobaski i Miś 2
9:05-9:10Bobaski i Miś 2
9:10-9:15Summer i Todd - Na słonecznej farmie
9:15-9:30Summer i Todd - Na słonecznej farmie
9:30-9:55Ciekawski George 11
9:55-10:20Ciekawski George 11
10:20-10:30Trojaczki
10:30-10:40Trojaczki
10:40-10:55Trojaczki
10:55-11:05Miasteczko dinozaurów 2
11:05-11:15Miasteczko dinozaurów 2
11:15-11:30Milo
11:30-11:45Milo
11:45-12:10Koci Domek Gabi
12:10-12:15Bobaski i Miś 3
12:15-12:25Tomek i przyjaciele 22
12:25-12:40Tomek i przyjaciele 22
12:40-12:50Gus. Mały - wielki rycerz
12:50-13:00Moje urodziny
13:00-13:15Strażak Sam 13
13:15-13:30Strażak Sam 13
13:30-13:40Bing
13:40-13:50Bing
13:50-13:55Let's Go Cozy Coupe
13:55-14:00Moje urodziny
14:00-14:25Ciekawski George
14:25-14:50Ciekawski George
14:50-15:15Ciekawski George
15:15-15:40Marta mówi
15:40-16:05Marta mówi
16:05-16:30Marta mówi
16:30-16:55Koci Domek Gabi
16:55-17:10Zouk
17:10-17:20Milo
17:20-17:30Milo
17:30-17:50Milo
17:50-17:55Moje urodziny
17:55-18:05Summer i Todd - Na słonecznej farmie
18:05-18:15Summer i Todd - Na słonecznej farmie
18:15-18:30Chi Chi Love
18:30-18:45Gus. Mały - wielki rycerz
18:45-19:10Ciekawski George
19:10-19:35Ciekawski George
19:35-20:00Koci Domek Gabi
20:00-20:25Barbie: My dwie
20:25-20:30Enchantimals spotykają Królewskie Enchantimals
20:30-20:35Trojaczki
20:35-20:45Trojaczki
20:45-20:55Odo
20:55-20:57Playtime with Twinkle
20:57-21:00Playtime with Twinkle
21:00-3:30Zakończenie programu
Pojutrze
3:30-3:32Przygody Rybki MiniMini
3:32-3:35Dzielny Lew Eryk 2
3:35-3:45Księżniczka Hania i Grymasek 3
3:45-3:47Zagadki Myszki w Paski
3:47-3:55Detektyw Łodyga 4
3:55-3:57Przygody Rybki MiniMini
3:57-4:00Zagadki Myszki w Paski
4:00-4:05Meme i obce słowa
4:05-4:10Czytanki Rybki MiniMini 2
4:10-4:15Zagadki Myszki w Paski
4:15-4:20Opowieści Kota Śpiocha 2
4:20-4:25Chcę umieć
4:25-4:30Kochane zwierzaki
4:30-4:33Przeboje Rybki MiniMini
4:33-4:35Przeboje Rybki MiniMini
4:35-4:37Przeboje Rybki MiniMini
4:37-4:40Przeboje Rybki MiniMini
4:40-4:42Przeboje Rybki MiniMini
4:42-4:45Przeboje Rybki MiniMini
4:45-4:47Przeboje Rybki MiniMini
4:47-4:50Przeboje Rybki MiniMini
4:50-4:55Chcę umieć
4:55-5:15Wygibajki
5:15-5:20Zagadki Myszki w Paski
5:20-5:25Dzielny Lew Eryk 4
5:25-5:35Księżniczka Hania i Grymasek
5:35-6:05Studio Mini Mini+
6:05-6:10Moje urodziny
6:10-6:35Ciekawski George
6:35-7:00Ciekawski George
7:00-7:05Sylvanian Families
7:05-7:10Trojaczki
7:10-7:25Trojaczki
7:25-7:35Odo
7:35-7:45Chi Chi Love
7:45-8:15Miasteczko Rymowanek
8:15-8:40Koci Domek Gabi
8:40-8:45Bing
8:45-9:00Bing
9:00-9:05Bobaski i Miś 2
9:05-9:10Bobaski i Miś 2
9:10-9:15Summer i Todd - Na słonecznej farmie
9:15-9:30Summer i Todd - Na słonecznej farmie
9:30-9:55Ciekawski George 11
9:55-10:20Ciekawski George 11
10:20-10:30Trojaczki
10:30-10:40Trojaczki
10:40-10:55Trojaczki
10:55-11:05Miasteczko dinozaurów 2
11:05-11:15Miasteczko dinozaurów 2
11:15-11:30Milo
11:30-11:45Milo
11:45-12:10Koci Domek Gabi
12:10-12:15Bobaski i Miś 3
12:15-12:25Tomek i przyjaciele 22
12:25-12:40Tomek i przyjaciele 22
12:40-12:50Gus. Mały - wielki rycerz
12:50-13:00Moje urodziny
13:00-13:15Strażak Sam 13
13:15-13:30Strażak Sam 13
13:30-13:40Bing
13:40-13:50Bing
13:50-13:55Let's Go Cozy Coupe
13:55-14:00Moje urodziny
14:00-14:25Ciekawski George
14:25-14:50Ciekawski George
14:50-15:15Ciekawski George
15:15-15:40Marta mówi
15:40-16:05Marta mówi
16:05-16:30Marta mówi
16:30-16:55Koci Domek Gabi
16:55-17:10Zouk
17:10-17:20Milo
17:20-17:30Milo
17:30-17:50Milo
17:50-17:55Moje urodziny
17:55-18:05Summer i Todd - Na słonecznej farmie
18:05-18:15Summer i Todd - Na słonecznej farmie
18:15-18:30Chi Chi Love
18:30-18:45Gus. Mały - wielki rycerz
18:45-19:10Ciekawski George
19:10-19:35Ciekawski George
19:35-20:00Koci Domek Gabi
20:00-20:25Barbie: My dwie
20:25-20:30Enchantimals spotykają Królewskie Enchantimals
20:30-20:35Trojaczki
20:35-20:45Trojaczki
20:45-20:55Odo
20:55-20:57Playtime with Twinkle
20:57-21:00Playtime with Twinkle
21:00-3:30Zakończenie programu