Eurosport 2

Dzisiaj
18:30-20:00
FIA World Endurance Championship: Wyści - (28%)
20:00-20:05Wiadomości Eurosportu
20:05-21:25Snooker: Turniej Scottish Open - mecz finałowy: Mark Selby - Ronnie O'Sullivan
21:25-21:55Judo: Turniej Wielkiego Szlema w Paryżu - podsumowanie
21:55-22:55Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Chur
22:55-23:55Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Chur
23:55-0:00Wiadomości Eurosportu
Jutro
0:00-1:30FIA World Endurance Championship: Wyścig 8-godzinny w Bahrajnie 2020
1:30-3:00Snooker: Turniej Scottish Open - mecz finałowy: Mark Selby - Ronnie O'Sullivan
3:00-5:00FIA World Endurance Championship: Wyścig 8-godzinny w Bahrajnie 2020
5:00-6:30Snooker: Turniej Masters w Milton Keynes - mecz finałowy: Yan Bingtao - John Higgins
6:30-8:30FIA World Endurance Championship: Wyścig 8-godzinny w Bahrajnie 2020
8:30-9:30Igrzyska Olimpijskie: Galeria Sław Nagano 1998
9:30-10:30Igrzyska Olimpijskie: Galeria Sław Sydney 2000
10:30-12:30Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
12:30-14:30FIA World Endurance Championship: Wyścig 8-godzinny w Bahrajnie 2020
14:30-16:30Snooker: Turniej Masters w Milton Keynes - mecz finałowy: Yan Bingtao - John Higgins
16:30-18:30Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
18:30-20:00FIA World Endurance Championship: Wyścig 8-godzinny w Bahrajnie 2020
20:00-21:55Snooker: Turniej Masters w Milton Keynes - mecz finałowy: Yan Bingtao - John Higgins
21:55-22:00Wiadomości Eurosportu
22:00-23:00Igrzyska olimpijskie
23:00-0:00Igrzyska olimpijskie: Galeria Sław Pjongczang 2018
Pojutrze
0:00-0:05Wiadomości Eurosportu
0:05-1:30FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
1:30-3:00Snooker: Turniej Masters w Milton Keynes - mecz finałowy: Yan Bingtao - John Higgins
3:00-5:00FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
5:00-6:30Snooker: Turniej Welsh Open w Newport - mecz finałowy: Jordan Brown - Ronnie O'Sullivan
6:30-8:30FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
8:30-9:30Igrzyska Olimpijskie: Galeria Sław Salt Lake City 2002
9:30-10:30Rajdy terenowe: Extreme E: Sardynia - podsumowanie
10:30-11:00ERC All Access
11:00-11:30Wheels and Heels
11:30-12:00Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie - 2. wyścig w klasie MXGP
12:00-13:00Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie - 1. wyścig w klasie MX2
13:00-14:00Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie - 1. wyścig w klasie MXGP
14:00-14:30Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie - 2. wyścig w klasie MX2
14:30-15:00Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie - 2. wyścig w klasie MXGP
15:00-16:00Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie - 2. wyścig w klasie MX2
16:00-17:00Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie - 2. wyścig w klasie MXGP
17:00-18:30Kolarstwo: Wyścig Amstel Gold Race
18:30-19:00Wheels and Heels
19:00-20:00FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
20:00-20:30GolfTV Weekly
20:30-20:35Wiadomości Eurosportu
20:35-22:00Snooker: Turniej Welsh Open w Newport - mecz finałowy: Jordan Brown - Ronnie O'Sullivan
22:00-23:00Igrzyska olimpijskie: Galeria Sław Pjongczang 2018
23:00-0:00Igrzyska olimpijskie: Galeria Sław Pjongczang 2018