Canal+ Family

Dzisiaj
12:00-14:05
Exit - (94%)
14:05-16:20Trzęsienie ziemi
16:20-18:30Lucy wśród gwiazd
18:30-20:20Playmobil: Film
20:20-22:40Ostatni król Szkocji
22:40-0:35Udając gliniarzy
Jutro
0:35-2:30Diablo. Wyścig o wszystko
2:30-4:10Księga wielkich życzeń
4:10-6:00Tam i z powrotem
6:00-6:10Księga dżungli 3
6:10-6:30Księga dżungli 3
6:30-6:35Marc, zielony pluszak
6:35-6:40Marc, zielony pluszak
6:40-7:00Marc, zielony pluszak
7:00-7:05Księżniczka Hania i Grymasek 2
7:05-7:10Księżniczka Hania i Grymasek 2
7:10-7:30Księżniczka Hania i Grymasek 2
7:30-7:35Dzielny Lew Eryk 5
7:35-7:40Dzielny Lew Eryk 5
7:40-7:45Dzielny Lew Eryk 5
7:45-7:55Dzielny Lew Eryk 5
7:55-7:57Zagadki Myszki w Paski 2
7:57-8:00Zagadki Myszki w Paski 2
8:00-8:02Zagadki Myszki w Paski 2
8:02-8:05Zagadki Myszki w Paski 2
8:05-8:20Zagadki Myszki w Paski 2
8:20-9:45Koncert pamięci Pavarottiego - Bezgraniczne uczucie
9:45-10:00Łapu-capu
10:00-11:00Fuks, szczęśliwa zebra
11:00-12:0599 powodów, dla których świat nie powinien się skończyć
12:05-13:45Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki
13:45-14:00Łapu-capu
14:00-15:00Opowieści wielkich rzek
15:00-16:10Opowieści wielkich rzek
16:10-18:20Yesterday
18:20-19:35Jak powstawał serial Król
19:35-22:20Le Mans '66
22:20-0:20Gliniarz z Belleville
Pojutrze
0:20-0:55Jestem tutaj
0:55-2:35Nadzieja
2:35-4:10Fighter
4:10-6:00Sara
6:00-6:30Dolina Muminków
6:30-6:35Marc, zielony pluszak
6:35-6:45Marc, zielony pluszak
6:45-7:00Marc, zielony pluszak
7:00-7:05Księżniczka Hania i Grymasek 2
7:05-7:10Księżniczka Hania i Grymasek 2
7:10-7:30Księżniczka Hania i Grymasek
7:30-7:35Dzielny Lew Eryk 5
7:35-7:40Dzielny Lew Eryk 5
7:40-7:45Dzielny Lew Eryk
7:45-7:55Dzielny Lew Eryk
7:55-7:57Rysuj z Myszką w Paski 2
7:57-8:00Rysuj z Myszką w Paski 2
8:00-8:05Rysuj z Myszką w Paski 2
8:05-8:07Rysuj z Myszką w Paski 2
8:07-8:15Myszka w Paski i dobre maniery
8:15-9:55Młode szpady
9:55-10:00Łapu-capu
10:00-11:00Koleją przez świat 6
11:00-11:50Wyprawa geniuszy po Wielkiej Brytanii
11:50-13:55Tajni i fajni
13:55-14:00Łapu-capu
14:00-15:00Opowieści wielkich rzek 2
15:00-15:25Moto-cudotwórcy
15:25-16:05Moto-cudotwórcy
16:05-17:55Bóg jest wielki, a ja malutka
17:55-19:30Tajniak
19:30-21:45Downton Abbey
21:45-0:10Więzień Brubaker